Landelijke Koningsdag 2020

Landelijk komt het bestuur van de Koninklijke Bond van Oranjeverenigingen met de volgende programmering in samenwerking met andere partijen:

  • 06.19 uur Vanaf zonsopgang in heel Nederland vlag en wimpel voor de Koning en voor elkaar 09.45-10.00 uur Klokgelui in geheel Nederland en in op de Antillen.
  • 10.00 uur EO/KBOV Nationale Aubade. Vanuit deuropeningen en balkons zingen of spelen we het Wilhelmus met het Koninklijk Concertgebouworkest. Vanuit Gouda feliciteert burgemeester Pieter Verhoeve (voorzitter Koninklijke Bond van Oranjeverenigingen) feliciteert Zijne Majesteit met zijn verjaardag.
  • 10.00-18.00 uur Start digitale kleedjesmarkt (uitwerking is in ontwikkeling)
  • 11.00 uur NOS: Compilatie Koningsdag
  • 13.00 uur Overhandiging bundel ‘Koningsbrieven’. Zie voorgaand nieuwsbericht “Vertel het de Koning”
  • 15.00 uur Zingen voor saamhorigheid; tegen het eenzaamheidsvirus. Artiesten treden in heel Nederland solo op voor verzorgingstehuizen; onder leiding van Ali B. (kijk hiervoor op de website van de Oranjebond).
  • 16.00 uur Nationale Toost (www.nationaletoost.nl)
Deel dit bericht: